Модельный ряд Daewoo

Отзыв о Daewoo Sens 2006 года

Автомобиль: Daewoo Sens 2006 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 256000 км, двигатель - 1.3 бензин
Автор: Дмитро Білик (Украина, Львов)   03.02.2013

Купив автомобіль у салоні, до 125тис. пробігу проблем не було, міняв тільки масло, ремні і помпу водяну. Після 130тис. пробігу почалися проблеми, мотор почав брати масло, чим раз тим більше, зробили мені його на 180тис. пробігу, більше з ним проблеми немав до кінця продажу, вихлопну трубу міняв два рази, і середню раз міняв, під час продажу, почала знов вона гудіти коли натискав газ до кінця. Ходова нормальна, коли стояли заводські запчастини, після 130тис. не витримали втулки, стойки, наконечники, шарові опори і тд... втулки, вирішив замінити, рульова рейка, почала підстукувати при 200тис. пробігу. Коробка передач, один із не достатків Сенса, як вона мене замучила, два рази її робив, на третій раз вирішив замінити її, хотів купити нову но ціна прибилизно була 6000 грн., якимось чудом я найшов бу за 3000 грн., в хорошому стані, як я не побоявся купити хз, відїздила 20тис. полетіли підшипники редуктора, поїхав нові брати, і саме цікаво що вони коштують по різному, залежно яка фірма їх виробляє, ті що стоять з заводу їх ціна 30-35грн, я взяв чеські в районі 75-90грн. за штуку, були і по 250грн. за шт. но це було за дорого. замінив підшипники залив хороше масло, і коробка перестала гудіти, раніше гуділа при 90-100км. після зіміни їхав 140 і то менший шум був як колись при 100км. і більше з нею проблем не мав, крім куліса, як воно мене теж дістало рік поїджу максимум і требе міняти, но це не проблема, можна хороші купити і немати проблеми з ними. Радіатор почав текти, не подумавши залив герметік, і про це я дуже пожалів коли настала зима, при - 15 і більше в салоні було холодно, курточки і шапку при їзді не знімав, на наступний рік перед зимою, вирішив злити тосол і залити антифріз, гарно систему промив, залив антифріз і радіатор знов почав текти там де і колись було, не думаючи, поїхав купив новий радіатор, в машині трокши більше тепла було, шапку вже знімав при - 15 а вот в курточці пришлося так і їздити, ніколи не лийте герметік коли тече радіатор. Машиною задоволений, як для свого класу і своєї ціни, більше від неї вимагати не потрібно.

Плюсы автомобиля: Машина взагальному не погана, не дорогі запчастини, можна і самому їх замінити, якщо руки нормальні.

Минусы автомобиля: Слабенький мотор, КПП слаба теж, Після 6 років, почали вилізати ржавчини по кузову, Світло дуже слабе. Ходова не для наших доріг і якість запчастин хотілося б краще.

Совет покупателю: Якщо брати то тільки нову, або з малим пробігом.

Тест-драйв Daewoo Sens: Тридцать тысяч за кормой
Тридцать тысяч за кормой

Когда появился Sens, его потенциальных покупателей в первую очередь волновал вопрос надежности. И вот наблюдаемый нами экземпляр уже второй год колесит по украинским дорогам.

Продажа б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2006 Daewoo Lanos 2.400$ 2006 153.000 км